Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen salátát egyek, ami...

Milyen salátát egyek, ami laktak annyira, hogy két óra múlva ne legyek olyan éhes, hogy kopognak a szemeim?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp legyen csirke hús is a salátában, ha jól szeretnél lakni tőle, esetleg sajt kockák, valami joghurtos dresszing, pirított kenyér kockák, és mindenféle zöldség pl. saláta, paradicsom, paprika, kukorica is nagyon jó, az elég laktató is. Remélem tudtam segíteni :)
2009. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, vagy majonézes salátát is ehetsz, attól tuti nem éhezel meg hamar. Franciasaláta, krumplisaláta, tojást is tehetsz bele, de azt a sima zöldséges saliba is rakhatsz, csak ott elfelejtettem írni.
2009. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Paradicsom, paprika, saláta volt a legutóbbiban, de én farkas éhes voltam két óra múlva. A sajt pl tök jó ötlet, a kukoricát meg egyenesen imádom!

A husit viszont hidegen nem szeretem...

Köszönöm!!!

2009. júl. 25. 13:13
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a másodikat is!! Hasznosítom!
2009. júl. 25. 13:14
 5/11 anonim válasza:
25%
De a majonézes vagy sajtos salátával nem érsz el semmit (még a csirke is határeset), a dresszing is hizlal (a joghurtos is), a kukorica is. Ha fogyni akarsz csak zöldség (paradicsom is túl cukros, amúgy), ecetes (cukor nélkül) öntettel. És kevés. Mert a nagy mennyiség mindenből hizlal. Magyarán: ha nem vagy éhes folyamatosan, nem fogysz. Ez egy ilyen játék. Viszont: tök, karalábé, répa, fejes saláta jók.
2009. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Ha folyamatosan éhes vagy az azt jelenti, hogy a metabolizmusod le van lassulva és raktározik a szervezeted, mint az állat.


Ha salátát akarsz enni, akkor ilyen szemeteket ne nagyon tegyél bele, mint például majonéz, sajt, tojás. Tele vannak zsírokkal és szénhidrátokkal, amikből kevésre van szüksége egy fogyni vágyónak.


A csirkehús, a hal és egyéb sovány húsok pedig a tökéletes diéta alapkövei magas fehérjetartalmuk, alacsony szénhidrátból és zsírból származó kalóriatartalmuk miatt.


Azt hozzá sem kell tennem, hogy rengeteg folyadékot kell igyál, ha szomjazol egy ideje, akkor már lelassult a metabolizmusod és raktározol.

Azt hozzá sem kell tennem, hogy mozognod kell, hogy energiát égess és gyorsuljon a metabolizmusod.


A gyümölcsökről, zöldségekről meg annyit, hogy sokuk tele van szénhidrátból származó kalóriával, ezért, bár egészségesek és jó őket enni és diétáknál sem rosszak egy bizonyos mértékig, azért ostobaság azt hinni, hogy a gyümölcsök energiatartalma alacsony. Mivel nem az.


Itt egy írás, ami átfogó képet ad a diétázás alapelveiről:

[link]

2009. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

13:59 köszi a tanácsokat, elolvasom. Fogyni nemigazán szeretnék, max 1-2 kilót, elég jó alakom van... gondoltam kicsit átvariálom az étrendem és több zöldséget, gyümölcsöt eszem, mert azt igencsak elhanyagoltam az elmúlt időkben!

Miért pontoztátok le őt?

2009. júl. 25. 15:12
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
A majonéz,sajt,tojás nem szemét!Lehet,hogy nem fogyókúrás étel,de attól szükséges enni.A tojásban prdig l6 féle vitamin van,csak C-vitamin nincs benne.Nemrég olvastam egy tanulmányt erről a neten.Nyugodtan ehetsz majonézes salátákat,ha a husit nem szereted,tehetsz bele szalámit,virslit,gombát is.
2009. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Görög saláta? Kockákra vágott uborka, lilahagyma, paradicsom, feta sajt, megszórva kevés oregánóval, bazsalikommal, kevés sóval, meglocsolod olívaolajjal, és citromlével. Fokhagymás pirítóssal isteni, és laktat is.
2009. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:-) köszi
2009. júl. 26. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!