Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 5000 ftból egy hétig ki lehet...

5000 ftból egy hétig ki lehet húzni? 2 ember étkezésére gondolok!

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 12:25
 1/8 A kérdező kommentje:
És tudtok adni ötleteket, hogy miket főzzek? Mára és holnapra már van ebéd, keddtől hétfőig kell kibírni ennyiből.
2012. aug. 26. 12:26
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven. Nézz körül mi van otthon és igazítsd ahhoz.

De az ételek alapja legyen krumpli,tészta,risz el olcsó és laktató.

2012. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Na lássuk: spagetti, grízes tészta, prézlis tészta, túrós gombóc, császármorzsa, főzelékek, ha von esetleg otthon sajt (tehát már nem kell rá költeni) akkor rántott sajt, főtt (csöves)kukorica, ha van hozzá alapanyag akkor pizza, levesnek valami gyümölcs levest (úgyis nagy a meleg most).

Ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni! :)

2012. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Főzelékek sült virslivel

Virslis tarhonya

Lebencsleves

Fasírt krumplival

Tészta:mákos,diós,kakaós,túrós,kruplis,káposztás

Krumplilángos

2012. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet, én ezen a héten 2000 Ft-ot költöttem ételre, úgy, hogy voltak benne zöldségek (sőt, szinte csak az volt, hús alig).

Tepsis fűszeres sült krumpli, zöldséges rizs, rántotta, paprikás krumpli, rántott párizsi, egyszerűbb észtaételek, pl. cukkinis tésza, krumplis tészta, sajtos tejfölös tészta

Reggelire/vacsorára meg májkrémes kenyér, párizsis kenyér, vajas kenyér, ezek mellé paradicsom, paprika

2012. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mik vannak még otthon?
2012. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megoldható! lecsószezon van, ha nem is az a régi olcsó, de elérhető. lecsókolbász, tojás. tészta, rizs, krumpli.

sok olcsó, de jó parizer van (lidl, penny, aldi) kenőmájasok.

gyümölcslevesek, utána rizskoch, vagy császarmorzsa.

tejfölös tészta egy kis sajttal, esetleg egy pár deka sonkával, csak az íz kedvéért.

paradicsomoskáposzta, krumplifőzelék, sült lecsókolbásszal. töltöttpaprika, kevés darálthúsból.

kenyér a tescóban a legolcsóbb, de azért találni ott mást is.

Szóval nem reménytelen.

2012. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na hogy boldogultál? :)
2012. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!