Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Most kaptam 1,5 kg megnyomódot...

Most kaptam 1,5 kg megnyomódott őszibarackot. Ti mit csinálnátok belőle?

Figyelt kérdés
Nemrég lettek leszedve a fáról, még nem másznak le az asztalról, viszont eltenni sem tudom őket, mert be vannak nyomódva és hamar meg kéne enni őket. De önmagában kicsit uncsi már a barack. Tudtok mondani valami kevésbé kalóriadús receptet hogy készítsem el őket?

2012. aug. 26. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csinálj belőle lekvárt. Sztem annak még ez is jó
2012. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Krémlevest. Azt úgyis pürésíteni kell.
2012. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rostos italt. Kis só ,cukor,víz, és botmixerrel összekevered nagyon fincsi.(mielőtt valaki meg szólna a só miatt az azért kel,hogy ne nagyon barnuljon meg és ki adja az ízét)
2012. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
turmix. másfél kiló az szinte semmi.
2012. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lekvárt / gyümölcslevet. Vagy valami süteményt.
2012. aug. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy részét pürésítve, egy részét darabolva natúr joghurttal, kis cukorral (édesítővel) összekeverni és adagokban lefagyasztani. kásásan olyan, mint egy finom fagyi.
2012. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lekvááárt! Én 2-2,5 kg-ból csináltam, lett belőle 5 pici üveggel. Milyen jó lesz majd palacsintához :)
2012. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lekvárt vagy esetleg gyümölcslevest vagy (bár ez nem annyira kalóriaszegény, de egyszer bűnbe lehet esni) egy részét pürésítsd, a kevésbé nyomott részeket pedig csak darabold fel és csinálj egy kis gyümölcsrizst.
2012. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lekvárt csinálj. Télen tudod milyen jó lesz majd a házi baracklekváros palacsintát enni? Kimész a kamrába, leveszel egy üveg lekvárt és már kened is a palacsintát, vagy amit szeretnél.
2012. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

túrós-barackos pite

gyümölcsturmix pl holnap reggelihez

gyümölcskrémleves

holnap köretnek pl csirkemellhez, sült husokhoz

barackos piskóta

2012. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!