Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A tésztát 8 részre osztjuk,...

A tésztát 8 részre osztjuk, vékony kör alakúra kinyújtjuk, majd száraz teflon serpenyőben mindkét oldalukat 2-2 percig sütjük nagy lángon. A száraz teflon serpenyőben való sütés mit jelent?

Figyelt kérdés
Hogy nem kell bele olaj?
2012. aug. 28. 07:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Száraz teflon serpenyő = olaj nélkül!
2012. aug. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, tök szárazon kell benne sütni. valami ropogós háromszögeket fogsz kapni, barna foltocskákkal.

de a receptet Te ismered:)ha megsültek csúsztasd egy tányérra hűlni, mert törékenyek lehetnek, bár nem ismerem

a tésztát.

2012. aug. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem is hallottam még ilyenről, dehát ha ezt írja a recept akkor biztos így kell csinálni.
2012. aug. 28. 07:40
 4/10 A kérdező kommentje:
Pita tészta akar lenni. No saltyról szedtem le.
2012. aug. 28. 07:40
 5/10 anonim ***** válasza:
ha pita , akkor lehet, hogy belül puha lesz a tészta, sőt biztos. kövesd a receptet, aztán majd meglátod:)
2012. aug. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jaj, én úgy értettem, hogy a kört 8 háromszögre kell vágni.

de már megvilágosodtam, nyolc kis cipót kell kör alakúra nyújtani.

ha pitatészta, akkor belül üregesnek kell lennie majd, ha megsül.

Érdekes a teflonban sütés. sok sikert:)

2012. aug. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, olaj nélkül kell sütni. Arra figyelj oda, hogy a teflonserpenyőnek jó minőségűnek kell lenni (és kicsit sem karcosnak, sérültnek), mert akkor letapad. Barátomék kifejezetten palacsintasütőt használnak hozzá, aminek vastagabb az alja.

Egyszerű recept, elronthatatlan, de csak jó teflonserpenyőben kivitelezhető. Próbáltam én is csinálni otthon, de nem sikerült, mert nekem nincs olyan jó felszerelésem... :(

2012. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megcsináltam és nagyon jól sikerült. El is fogyott.
2012. aug. 29. 08:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratula:) és tényleg, olyan kis "zsebes" lett, hogy meg lehetett tölteni?
2012. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ird már le légy szíves a receptet, vagy linkeld be, mert nem találom a Nosaltyn.

előre is köszönöm, és, ha még a gyakorlatban tapasztaltakat leírnád, ezer hálával megköszönném:)

2012. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!