Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Túrista tejport lehet még...

Túrista tejport lehet még valahol kapni? Van egy receptem, és csak ez jó bele!

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze lehet kapni tejport. A turista sem más, ha nem találod, helyettesitheted nyugodtan bármilyen tejporral.
2012. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jó, már próbáltam, a mostani tejporokkal szétfolyt az egész süti! :(
2012. aug. 28. 18:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem laktózmentes vega tejporom van, mert mást nem ehetek. Én ezzel már sütöttem.
2012. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt a laktózmentest hol lehet kapni, és mennyibe kerül?
2012. aug. 28. 18:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
" Vegi milk " 40 dekás. Az Árkádban veszi a Kolleganőm, bio boltban. Az ára795 ft. 3 hónapig is elég. Mindent ezzel készitek, amibe tej kell. Csak vizet forralok, vagy forró kávéba teszem, és nyom nélkül olvad. De ez annak jó, aki nem ehet igazi tejet a laktóz miatt. Forgalmazza a Vegetár kft.
2012. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem is van olyan receptem, amiben ki van emelve hogy csak a turista a jó, persze nem találtam én sem. tökéletesen megfelelt bele akármilyen tejpor.

nem hinném hogy nagy különbség van köztük.

ha meg túl folyós, akkor korrigáld. picit több tejpor, vagy ha van margarin vagy vaj a receptben, akkor abból picit többet, mert az megkeményíti, vagy ha liszt van benne, akkor abból picit többet, satöbbi.

csak annyival többet, hogy ne változzon az íz, de sűrűbb legyen az állag.

2012. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok hazudni, de én mintha láttam volna a coop-ban. Csak marha drága volt, és kisebb kiszerelésű. Nekem abból kellett volna vagy 4 csomag. Úgyhogy maradt a gagyibb, olyan is lett a sütim. :( Legközelebb inkább kifizetem a minőséget. Remélem ott találsz majd.
2012. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat! megy a zöld pacsi! :)
2012. aug. 29. 04:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is Coop-ban láttam Turista tejport :). Meg Bedeco-sat is, talán az sem olyan rossz.
2012. aug. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Én a Spárban is láttam.A tejtermékes pult környékén, nem a kávékrémporoknál.
2012. aug. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!