Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A fondantot mivel tudom...

A fondantot mivel tudom beszínezni? És hol tudok ilyen színezéket venni?

Figyelt kérdés
világos rózsaszín és ciklámen színű kellene, de a folyékony ételfestékek közül csak az alapszínűek vannak.
2012. szept. 1. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A boleropor az egyik legjobb színezék. kicsit kell belőle vízben feoldani, és a kívánt szín erősségéig adagolni.

ezekhez a szinekhez az eper, a málna , a meggyízű, esetleg keverve lenne alkalmas.

pici eperel tudsz világos rózsaszínt, a másik kettővel egész sötétig elmehetsz.

kísérletezni kell:)

2012. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Egyetértek az első válaszolóval. Én is bolero-val színezem. Esetleg a sötétebb ciklámen színhez használhatsz céklalét, elég jó színe lesz.
2012. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jujj dejó, azt hittem tök bonyolult ilyen színezékeket szerezni! :D Thx mindenkinek^^
2012. szept. 2. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapszínekből is meg lehet csinálni, kevesebb pirosat teszel, és rózsaszín lesz, lilásat pedig összeöntesz pirosat és ugyanannyi kéket kb, abból lila lesz, és már színezheted is. Ha zöldet és pirosat keversz barna lesz. Ha sárgát és kéket, akkor zöld. Ha piros-kék-zöld-et öntesz össze, akkor feketét kapsz.
2012. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!