Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet kapni fekete,...

Hol lehet kapni fekete, piros, illetve kék ételfestéket-színezéket?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 09:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja!és ha porcukros-tojásfehérjés keverékhez teszem (sacher torta tetejére) az úgy is jó lesz,ugye?
2009. jan. 13. 09:23
 2/8 anonim válasza:
Jó a habhoz, bár ha túl sokat teszel hozzá, akkor lehet, hogy nem szárad meg. Mi mézeskalácsra szoktuk tenni díszítésként, de most sajna nem száradt meg a hab. Egyébként én Tesco-ban szoktam venni, bár nálunk általában a kis élelmiszerboltban (CBA) is lehet kapni. Kéket és pirosat már láttam, de feketét még nem. Lehet hogy olyan nincs is. Más színek még vannak, de fekete.. hát azt nem tudom.
2009. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Piros és kék színűt sok helyen lehet kapni. Fekete is létezik, csak drága. Jól helyesíthető, ha a gyógyszertári széntablettát összetöröd és alkoholban feloldod.
2009. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Feketét még nem láttam, de a Pólus Tesco-ban van piros, kék, sárga és zöld.
2009. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a pókemberes tortához lesz? :) ha nem kapsz feketét,szerintem a kéket és pirosat próbáld ki kikeverve.fekete éppen nem lesz,de a jóval sötétebb színt kapsz mint a kék.esetleg barnát vegyél még hozzá.
2009. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
telibetalált! :-) pókemberes tortához bizony! :-) köszönöm a hozzászólásokat,sokat segítettek! :-)
2009. jan. 13. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én egy oldalon úgy olvastam, hogy feketét ritkán találni, de nagyon erős színű jó minőségű kakaópor is megteszi!
2011. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!