Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Le lehet fagyasztani a csöves...

Le lehet fagyasztani a csöves kukoricát?

Figyelt kérdés
Van valami módja a csöves kukorica lefagyasztásának? kaptam egy csomó csöves kukoricát, jó lenne lefagyasztani belőle, de nem tudom lehet e egyáltalán. valaki csinált már ilyet?
2009. júl. 28. 09:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Le.
2009. júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
37%
Kinyitod a mélyhűtő ajtaját és beteszed. :D Talán jobban járnál ha eltávolítanád a kukoricát a csőről, úgy kevesebb helyet foglal. A boltokban is árulnak fagyasztott kukoricát (cső nélkül), úgyhogy nem hinném hogy bármi baja lenne. Azon kívül persze hogy már nem olyan finom úgy.
2009. júl. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
A csöveset aztán fagyottan alufóliában be a sütőbe!
2009. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
szerintem nem vagyok annyira bárgyú, hogy ne tudnám a folyamatát annak, hogyan kell kinyitni a fagyasztó ajtatját és beletenni a kukoricákat. ezt a részét a dolognak úgy érzem segítség nélkül is meg tudom oldani. :-))a kérdés főként arra irányult, hogy pl. kell e előtte főzni néhány percig vagy van e valami praktikája mielőtt a gyakorlott mozdulattal kinyitom a fagyasztó ajtaját és elteszem. az alufóliás ötlet jónak tűnik, köszi.
2009. júl. 28. 09:47
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Nos, én nem foglak lehurrogni!

Főzd ki a kukoricákat mintha rendesen megennéd, majd várd meg mig kihűl, és úgy fagyaszd le!!!!

Ha meg akarod enni, akkor tedd forró, lobogó vizbe pár percet, és télen olyan kukoricát kapsz, mintha akkor főzted volna ki frissen!!!

Nálunk a vendégeim ki voltak akadva, h télen ilyen inyencséget enni!!!:) nyamm

2009. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehurrogta, vicces volt.
2009. júl. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

én is viccnek gondoltam :-))

gyerekkoromban anyukám egyszer fagyasztott, de az elég borzalmas lett utána. nem tudom, hogy valahol az előkészitésében hibázott, lehet nem főzte meg előtte, vagy a kukorica nem volt jó. ezért, mielőtt telepakolom a fagyasztót, érdeklődöm. de ki fogom próbálni megfőzve.

2009. júl. 28. 10:01
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Csakis főzve tedd el, nyersen nem lehet! Miután megfőzted, hagyd kihűlni és jól csepegtesd is le! Ha fel akarod használni, akkor veddd ki, várd meg, míg kiolvad, majd forrásban lévő vízbe dobd bele kb. 4-5 percre.
2009. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Bocsánat hogy beleszólok, de én is kaptam kukoricát, és nyersen fagyasztottam le. Mi baja lesz így? Nem tudtam hogy meg kell főzni :-(
2009. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
74%

"Ez a válasz 46%-ban hasznosnak tűnik."


Miért? Csak azt írtam le, hogy le lehet fagyasztani. Viszont tényleg jobban járnál ha megfőznéd előtte.

2009. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!