Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csípős almapaprikával töltött...

Csípős almapaprikával töltött rántott hús, ismeri valaki a receptjét?

Figyelt kérdés
Békésen ettem és nagyon ízlett!! Köszi
2012. szept. 5. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Mihez kell mégis recept?

Leírtad mi az.

Beletöltöd, kirántod, kész.

2012. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Én nem ismerem ezt a receptet, de, ha nekem kellene kb a következőképpen készíteném. kis zsiradékon hagymát dinsztelnék, megpárolnám rajta egy kicsit a csípős almpaprika darabokat. tojással összefognám.

ezt a masszát töltetém "zsebes " húsba, és úgy paníroznám, majd sütném ki.

vagy, ha olyan a hús, hogy nem lehet zsebet szúrni bele, akkor egy nagy szelet egyk felére tenném a paprikás tojást, a másikat ráhajtanám, öszenyomnám és paníroznám.

egyáltalán nem biztos, hogy ilyen volt, de én magamnak el tudom képzelni, mert szeretem a paprikás tojást, és rántotthúst is mindennel megtöltve:)

2012. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bumbi02 ***** válasza:

Kis zsiradékon - esetleg hagymával - megfonnyasztod a almapaprikát, majd egy szép nagyra klopfolt húsba töltöd. (akár zsebet szúrsz, akár nagyra klopfolod és feltekerd, vagy csak összehajtod). Nem kell annyira vigyázni vele mint, ha sajttal töltöd.


Tipp 2.:

Vágd apróra az almapaprikát, és gyúrd össze egy ujjnyi vajjal, és reszelt sajttal, só, bors, esetleg szerecsendió, és ezt töltsd a húsba.(de akár nem is kell húsba tölteni, csak simán golyót formázol belőle, és duplán panírozod) Ez nem az eredeti recept, amit te kereshetsz, viszont én így szoktam csinálni, szerintem tökéletes:)

2012. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszi, nyilván ha ennyire egyszerű lenne nem kérdezném. A többiekét kipróbálom köszönöm szépen!!
2012. szept. 5. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!