Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Paradicsomot leturmixolva le...

Paradicsomot leturmixolva le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Esetleg a héját lehúznám és úgy turmixolnám. Úgy kaptuk és akitől kaptuk azt mondta ez már nem jó fagyasztva mert jó érett? Annak mi köze van a fagyasztáshoz?
2012. szept. 5. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok.. én nem tudom mi akadálya lehet a fagyasztásnak. Tény, hogy a leturmixolt paradicsom nagyon leveses, de hát ha annyira nem akarjátok akkor le is lehet szűrni
2012. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kiválóan fagyasztható a paradicsompép.a héját húzd, le, gondolom tudod hogyan kell.
2012. szept. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért válogasd át, mert lehet, hogy arra gondolt az "adományozó", hogy már egy kicsit poshadt, rothadt is van közötte.
2012. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) Igen tudom hogy kell lehúzni.
2012. szept. 5. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
A paradicsom szinte az egyetlen, aminek főzve nagyobb a tápértéke, mert a benne lévő likopin így könnyebben ki tud szabadulni a növényi rostok közül. Úgyhogy hámozd, passzírozd (vagy turmixold) és főzve csinálj belőle paradicsomlevet. Így tedd el üvegekbe, aztán száraz dunszt és mehet a kamrába! Megmarad egy csomó helyed a fagyasztóban!
2012. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam hozzá vöröshagymát és fehér paprikát dinsztelni, majd úgy összeturmixolni. Rakom kis műanyag tárolókba és teszem a fagyóba. Télen jó lesz husika mellé (már mikor majdnem kész, akkor szoktam rárakni és lecsós husi lesz belőle) .
2012. szept. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!