Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami ötletet kérek, hogy...

Valami ötletet kérek, hogy mit lehet csinálni a pundingból?

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Porból, vagy készből?
2012. szept. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megenni.:)

Keverj bele gyümölcsöt és kész.

2012. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy még mi áll rendelkezésedre hozzá :) Én épp tegnap csináltam gyümitortát, annak volt a krémje pudingból, pl. azt is csinálhatsz, ha a pudingot, mint kiegészítőt használnád, nem mint fő hozzávalót.
2012. szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Csinálj rakott kekszet. Háztartási kekszet márts kávéba, egy kicsit meg kell szívnia magát. Rétegezd vaníliapudinggal, és hagyd pihenni a hűtőben. Minél többet áll, annál jobb, bár én sose bírom kivárni.:)
2012. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is az utolsóhoz hasonlót szoktam csinálni:

Háztartási kekszet rumaromás tejbe mártogatok. Lerakom egy rétegbe, rá gyümölcskoktél, erre pedig ráöntöm a pudingot. Viszont nem fél liter tejben szoktam ilyenkor megfőzni a pudingot, hanem valamivel többen, hogy inkább öntet legyen belőle.

A keksz- és gyümölcsréteget persze lehet többszörösen is rakni, és ugye ha úgy gondolod, minden réteg tetejére lehet önteni a pudingöntetből.

2012. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze csinálhatsz vele pl. somlói galuskát is.

Piskótát, persze lehet háztartási kekszet is összetörni, meglocsolni egy kis fekete kávéval, rumaromával, lerakod a kehely aljára. Lehet rá rakni egy kis lekvárt, megszórni dióval, mazsolával, ráöntöd először a csoki pudingot, majd a vanília pudingot, a legtetejére a tejszínhabot. Díszítésül vagy 1-2 szem apró gyümi, vagy olvasztott csokival meglocsolni. Jó étvágyat!

2012. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon finom az a krém is, amit 2 csomag kész főzött kihűlt pudingból,/6deci tejből) és 25-25 deka vaj/margarin -cukor keverékével kell összeállítani.két lap közé is kenhető, egy lapon is stabilan megáll, de torta is tölthető vele.

nagyon sok sütinek ez a tölteléke. pl fordított almás , velence szelet (meggyes)...stb.

a mirinda vagy fanta szeletnek pedig 7 deci narancsos üdítőben kell megfőzni 2 cs. van. pudingot, az lesz az a szép sárga zselészerű bevonat a túrókrém tetején.

Maga a pudingpor gyümölcslevesek, madártej sűrítésére is alkalmas.

2012. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
mi szoktunk olyat, hogy egy jénaiba a pudinba teszünk babapiskótát, vagy valami egyszerű tortalapot darabolva, ha épp az van :)
2012. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!