Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok olyan tortákat...

Tudnátok olyan tortákat ajánlani, amihez nem kell piskótát sütni, és mégis nagyon finom? (Mint pl. a mascarponés máktorta)

Figyelt kérdés
Soha nem sikerül a piskótám:(
2012. szept. 16. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

na én ma ezt csináltam,még sütni se kell:

EGY torta forma aljára egy réteg piskóta,föléje fehér joghurt vaníliával összekeverve,majd ismét piskóta,föléje egy réteg banán szeletelve,föléje ismét babapiskóta,majd legvégén a tetejére olvasztott Nutella,finom

2012. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tiramisu. A neten nagyon sok receptet találsz. Nem csak a klasszikus tiramisu, hanem az epres meg banános is nagyon finom. Érdemes kipróbálnod! A piskóta helyett babapiskótát kell használni.
2012. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!A tiramisura én is gondoltam,csak attól félek,hogy ha csatos tortaformában csinálom,szétesik,amikor a forma oldalát leveszem.Vagy nem lesz gond?
2012. szept. 16. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a sajt- és/vagy túrótortákat! Ezeknek általában vajjal (és esetleg egy pici tejjel) elkevert darált keksz az alapja, nem piskóta. Sőt, a többségüket egyáltalán nem is kell sütni. :)

Itt egy példa:

[link]

2012. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!