Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen egészséges köretek vannak?

Milyen egészséges köretek vannak?

Figyelt kérdés

A családdal igyekszünk egészségesen étkezni,de a köretekkel bajban vagyunk.

Unjuk már a salátát,párolt zöldséget.Van valami más lehetőség?

Rizset,krumplit,tésztát nem eszünk.

Keresgéltem a neten,de nem találtam semmit.

Recepteket,linkeket megköszönném nagyon. :)



2012. szept. 25. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A zöld köreteken kívül a barna rizs (nem tudom, ez számításba jöhet-e), köles, hajdina és a csicsóka jutott így hirtelen az eszembe.
2012. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenféle zöldségfőzelék, nem vastag rántással, hanem kevés joghurtos, vagy főzőtejszínes habarással.

a zöldségeket sütőben is lehet sütni, pl besamellel leöntve, sajttal megszórva.szerintem egyik sem egészségtelen.

nézz körül a vega receptek között, nagyon jó ötleteket találsz a zöldségeket illetően.

2012. szept. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kuszkusz, köles, bulgur, paradicsomsaláta, mexikói zöldségkeverék, sütötökpüré, cukkinipüré, párolt répa, csemegeuborka, csalamádé, káposztasaláta, sajtmártás, meggymártás, gyümölcsszószok pl főtt husokhoz
2012. szept. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!Ezeket kiguglizom :)

Jöhetnek még válaszok esetleg!

2012. szept. 26. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!