Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezt is meg kell kicsit sütni?

Ezt is meg kell kicsit sütni?

Figyelt kérdés
Mákos gubát szeretnék készíteni,de a recept amit találtam nem írta,hogy a végén meg kell egy kicsit sütni.?Szerintetek mert minden más recept azt írja,hogy elömelegített sütöben kb 15-20 perc.Most mit csináljak?

2012. szept. 28. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd be sülni.
2012. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért az nem ártott volna, ha felrakod, vagy ide írod a receptet, mert ki tudja?

Meglehet, hogy egy újfajta, sütő nélküli változat.

2012. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hozzávalók a gubához:


8 db kifli


1 liter tej


10 evőkanál mák


3 evőkanál porcukor


1 vaníliás cukor


ÉS ezt írta a végén:)


Mikor kész lett befedtem, és vártam, hogy a gőzfürdőben jól megszívja magát tejjel a kifli. Alapjáraton reszelt citromhéjjal szoktam feldobni a mákos gubámat (a mazsolát nem szeretjük) de mivel ezúttal nem volt itthon citrom (utólag mondhatom, ez szerencse) így arra jutottam, jól állna neki a vaníliaöntet is (de még milyen jól!).

2012. szept. 28. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Személy szerint a vanília-öntettel együtt már nem tenném a sütőbe!
2012. szept. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!