Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért lesz fura íze a csirkéne...

Miért lesz fura íze a csirkének? Más is tapasztalja?

Figyelt kérdés

Mikor elkészítem a csirkemellet (pl. most épp uncle ben'shez csirkemell darabkákat), akkor normális íze van.

De mikor később újramelegítem, akkor ilyen furi. nem is tudom megmagyarázni milyen, de nem jó.

(Nem romlott meg persze...)


2012. szept. 29. 18:22
 1/7 anonim válasza:

Én is észrevettem, ráadásul nem csak a csirkének, de sok más ételnek is...én az ilyen több napja készített kajákat másnaposnak hívom xd

Amúgy arra tippelnék, hogy a hűtőben az íze összekavarodott a többi hűtőben lévő kajáéval...Bár mi le szoktuk fedni a kajákat a hűtőben...:S

2012. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
összeérnek az ízek
2012. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden étel veszít az élvezeti értékéből, ha újramelegítik, vagyis nem frissen fogyasztják.

talán a töltöttkáposzta a kivétel:)

2012. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

36%-os: Legalább humoros lennél...


Egyébként nem a "hűtőízről" beszélek. Még nem tettem be a hűtőbe a cuccot, és nem is csak másnap lesz olyan, elég ha kihűl és állpár órát...

2012. szept. 29. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:

A való igazság, hogy minden frissen a legfinomabb, de az élet átírja az ételt is...:)

Sokszor kell megalkudnunk a valós helyzettel, hogy valaki, vagy valami miatt nem tudunk azonnal tálalni.

De azért a felmelegített étel sem rossz, ezt szögezzük le.

legtöbben kényszerpályán vagyunk,nem mindig sikerül a családot egyidőben kiszolgálni.

szerencsére az enyémek nem rekléamálnak, ha (miattuk) melegített lesz az amúgy frissen főzött étel.

2012. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mustafa33 ***** válasza:
Előjön benne a lengyel (vagy francia) táp íze. Válogasd meg a csirke eredetét. A magyart vedd (de az sem mind mindegy), ne a legolcsóbbat.
2012. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mustafa33 ***** válasza:
Ja, és azt a csirkét vedd, aminek fehér a csontja, nem lila. Igaz ezt a kész filén nem látod, de a gyártó termékeit összehasonlítva valahogy kiszűrheted.
2012. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!