Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell feltekerni a piskóta...

Hogy kell feltekerni a piskótatekercset, h ne maradjon a konyharuhán a felső réteg?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,nedves konyharuhába kell tekerni és amikor kihül,akkor kell széthajtani.Így csináltam,de a knyharuhával együtt lehúztam a piskóta felső rétegét is.Nem kellett volna benedvesíteni a konyharuhát?Előre is köszönöm a válaszokat.
2008. máj. 18. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem kellett volna benedvesíteni.
2008. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam benedvesíteni.
2008. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig benedvesítem egy kicsit, és feltekerve csak pár percig hagyom a konyharuhában, utána kitekerem, és akkor már úgy marad. Szerintem ne várd meg amíg kihül benne, lehet, hogy az volt a gond.
2008. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igazából sütőpapirral együtt konyharuha nélkül szoktam feltekerni, maj megkenéshez kitekerem, és mikor újra betekerem, folyamatosan leszedem a sütőpapírt. cukrász szakmám is van és így tanultam , így is csinálom.
2008. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is cukrászna tanulok. Én igen, a ha sütőpapíron csinálod, akkor azzal a lgegyszerűbb. és abban is hűsd le.csak utánna szedd ki belőle. amugy ugyan azt a sütőpapírt használhatod
2008. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szia! Kristálycukrot kell a száraz konyharuhára szórni, én mindig így csinálom, még egyszer sem ragadt bele.

Jó sütögetést! :)

2008. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat,ki fogom próbálni a sütőpapíros és a konyharuhás tippet is!
2008. máj. 19. 14:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Várj egy kicsit míg hűl(kb.10perc) és sütő vagy zsírpapírra csavard
2008. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!