Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen kaját ajánlotok 12...

Kimi93 kérdése:

Milyen kaját ajánlotok 12 főnek vacsorára?

Figyelt kérdés
Születésnapom lenne főznénk egy jót, de fogalmam sincs, hogy mit. 10 fiú lenne és 2 lány, de a lányok mindent megesznek. Várom az ötleteket!

2012. okt. 3. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
spagetti, házi pizza, bogrács ételek, Esetleg beválalhatsz egy káposztás ételt is.
2012. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bográcsos körömpörkölt, vagy bográcsos paprikás-krumpli kolbásszal, kovászos uborkával.

De lehet egy jó babgulyás is füstölt csülökből, utána pedig egy adag túrós csusza.

Egy kis apró süti, édes + sós.

2012. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hagymásbab puffinlekvárral
2012. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De főzhetsz egy jó adag virslit is mustárral, papírtálcával

(Bár a PICK-virslinek mifelénk a múltkoriban már nagyon megemelték az árát, akkor inkább valami húsfélét, mert az laktatóbb)

2012. okt. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a lasagnét ajánlom. Finom, laktató, és miután előkészítetted csak be kell dobni a sütőbe és van időd neked is elkészülni. Bár ez csak akkor megoldás ha van egy nagy mély tepsid, hogy az adag elég legyen 13 főre.
2012. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én legutóbb pincepörköltet csináltam és házisavanyú volt hozzá fehérkenyérrel. Nagy sikere volt :)
2012. okt. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat sokat segítettek!
2012. okt. 4. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!