Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Érdemes gasztro blogot indítan...

Érdemes gasztro blogot indítani szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek sütni-főzni, díszítgetni az ételeket, meg más kultúrák konyháját megismerni és kipróbálni belőlük dolgokat. Mindig is érdekelt a gasztronómia és az írás a másik hobbim :D Szerintetek érdemes lenne nekivágni?

Csak nem tudom hogy csináljam, mert annyi receptet feltöltenek manapság, hogy nem tudom hogy miben mutathatnék újat. Vagy ez nem erről szól? Még sosem írtam blogot. Per pillanat jó ötletnek tűnik :D


2012. okt. 8. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám h ne vágj bele. Annyi ilyen blog van már h csoda lenne ha valaki pont a tiédet nézné meg. Én is gondolkoztam ezen egy időben de semmi olyat nem tudnék mutatni ami még ne lenne valahol.
2012. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Naná,hogy érdemes.

Az valóban igaz,hogy nagyon sok ilyen jellegű blog van már,de ha te ezt szeretnéd akkor miért ne????

Vágj bele nyugodtan.

Ha mondjuk a receptek,képek mellé néha készítesz egy-egy videot,akkor ezzel érdekesebbé teheted.

Szerintem jó ötlet.

2012. okt. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Személyszerint engem a blogok nem érdekelnek. mivel napló, annyi magánéleti elemet is belevisznek, hogy megőszül az ember, mire elolvassa, és végre a a várt recepthez érkezik.

egy időben én is olvasgattam néhányat, de aztán rájöttem, hogy nem köt le már pl egy anyuka napi élete, miközben süt egy süteményt. meg kellett közben tudnom, hogy pl Marcika már eszi a sütőtököt, de ettől sárgát kakil... és hasonlók.

a sima receptes oldalak bejönnek, ott viszont a kommenteket is elolvasom, mielőtt nekiállnék valamelyik recept elkészítésének.

Ha van kedved vágj bele, ha másért nem a saját szórakozásodra. ha írói ambícióid is vannak, ha másért nem , arra jó.

Sok sikert:)

2012. okt. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát én a személyes életemet annyira nem vinném bele, inkább a háttértudásomat, esetleg az adott étellel, legfőbb hozzávalóval kapcsolatos tudnivalókat, érdekességeket. Ha bejönne az embereknek a blog, akkor meg esetleg összekapcsolódnék egy borász "blogolóval" ő meg ajánlana borokat az ételekhez. :D

Na mindegy még csak álmodozok :D Mit szóltok?

2012. okt. 9. 08:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Így talán más a helyzet, és egy jó borásszal karöltve, akár érdekes is lehetne.
2012. okt. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak nem Te vagy az állandóan kérdező Mikulecz Tímea:)
2012. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az ki? :D Nem én vagyok amúgy. :D Újabb "csillag" napietus után?
2012. okt. 9. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!