Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sörben sült csirkecomb mellé...

Sörben sült csirkecomb mellé valami tuti köret, ami egyszerű, gyors és olcsó?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

mindenképp valami krumplis köret kéne mellé.

Minap csináltam én is ilyen kaját,én mellé raktam krumplit hogy az is átvegye az ízeket. Egyszerűen meghámoztam a krumplit,félbevágtam hosszában és bevagdostam addig hogy ne nyíljon szét,ez mutatós és finom köret de egyszerű is. Addigra el is készül míg a csirke.

De jó mellé héjában sült krumpli,belerakod alufóliába és a csirke mellé helyezed őket.

Vagy egyszerűbb sültkrumplit is csinálhatsz,de krumplipürével is nagyon finom lesz.

2012. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kukoricás-majonézes rizs.hamar megvan és finom.
2012. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Krumplipárnácska :) nagyon finom :) megfőzöd a krumplit össze töröd fél kilónként 10 dkg liszt és 1 tójás eztjól össze kevered és vizes kézzel hogy ne tapadjon hozzád lepényeket szaggatsz bő olajban kisütöd :) kívül ropogós belül kicsit édeskés palacsinta ízű :)
2012. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sült répa ^^
2012. okt. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megfőzöd a tasakos rizst. Közben felkockázod (nagyon apróra) a hagymát, kicsit lesózod (nyersen hagyjuk, nem dinszteljük meg). Erre borítod rá a forró rizst. Apró kockákra vágott ananász (konzerv) jön még bele. Aztán összekevered ezzel az öntettel: fele-fele arányban tejföl és majonéz, 1-2 kanál ananászlé, só, bors. Hidegen és melegen is nagyon finom!
2012. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!