Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Töltött csirkecomb készítéshez...

Mano507 kérdése:

Töltött csirkecomb készítéshez 40 fő részére mennyi alapanyag kell+ a köret, rízs és a krumpli? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

8 kg burgonya ,2,5 rizs ha vegyes köretet adsz biztos elég!

40 egész csirkecomb,15 zsemle,4-5 tojás,4-5 közepes vöröshagyma egy kis vajon lepirítva,sok petrezselyemzöld,esetleg legyen kéznél zsemlemorzsa,ha hígabbra sikerül a töltelék,só ,bors.

Ez a legegyszerűbb változat.

2012. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden kafa, de 4-5 tojás??Én mindig annyi tojást teszek a zsemléhez(vagy tejbe áztatott és kicsavart kenyérbélhez) ahány combot töltök...Szerintem elírás történt.
2012. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A második válasz írójának!

Nem írtam el,3 zsemléhez 1 tojás,körülbelül.

Gondold át kérlek!Te belekeversz ebbe a töltelék mennyiségbe 40 db. tojást?Ezt írtad!

Tisztelettel:az első válaszoló

2012. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ahány ház annyi szokás, és amúgy meg nem töltöttem még egyszerre 40 combot, nem is ezt írtam.:) Én csupán azt írtam hogy én hogyan szoktam készíteni.Mondjuk megtöltök 5 egész combot akkor igen én 5 tojást rakok a töltelékbe és arányában kevesebb zsemlét.Így lesz jó könnyű a töltelék, és még marad annyi hogy a combok között egy kupac töltelék süljön mert így szeretjük.Átgondoltam, és akkor is kevés 40 combhoz 4 tojás.:)Persze ez csak az én véleményem:)
2012. máj. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!