Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vadast csinálok. Mindig...

Vadast csinálok. Mindig zsemlegombóccal készitem, de most szeretnék olajban kisütött "lángoskát" csinálni. Nincs élesztőm, csak sütőporom. Jó lehet? Krumplival csinálnám.

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 07:30
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom,még nem próbáltam sosem sütöporral...

Miért nem csinálsz mellé nokedlit???Azzal is nagyon finom. :)

2012. okt. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kettő közül lett választva. Egy l kg-s egybe lapocka. Pörkölt nokedli, vagy vadas, fánk. igy lett a vadas. Akkor pedig nem kell nokedli. Köszi, de a fánk lehetősége lett volna a válasz.
2012. okt. 14. 08:10
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Sütőporral nem jó a fánk, inkább csinálj krokettet, ahhoz nem kell élesztő, csak burgonya, liszt, kis vaj és 1 tojás.
2012. okt. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy jól bevált recept:

krumplit megfözöl sóban-vizben, lecsurgatod, összetöröd. kb 1 kg-hoz 1-2 tojást keversz, kevés szerecsendiót, 1 teáskanál szódabikarbónát (vagy sütöport) és annyi lisztet, hogy kb nodeklitészta állaga legyen.

Kisütni kétfeéleképpen lehet:

1. Bö forró olajban, evökanállal kisebb pánkocskákat szaggatsz, és mindkét oldalon pirosra sütöd. HAgyj helyet, mert megnönek. Utána papirtörlön alaposan le kell csurgatni. Egyszerre csak keveset tegyél az olajba, mert ha lehüti a tészta az olajat, akkor megszivja magát olajjal. Csak akkor finom, ha eös lángos lesz sütve, hogy ne legyen olajos.

2. Teflon serpenyöt vékonyan kiolajozol (mint a palacsintához), és evökanalanként teszed bele a masszát, a tetejét kicsit lelapitod a kanál hátával, ha megpirult, megfordiva a másik oldalát is süsd meg. Ezt is jó papirtörlöre szedni.


Az elsö módon inkabb fánkszerü, a másodiknál meg inkább lángosra vagy lepenyre hasonlit.

2012. okt. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatod a krokett tésztáját lapos kis korongokra is, én is sokszor így szoktam vadashoz.
2012. okt. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Igazából nem tudom milyen krumpkis lángoskára gondoltál, de a lángoshoz nem jó a sütőpor, csak az élesztő.


Én szoktam olajban kisütni krumplis " pogácsának" hívom de nem pogácsa. Én azt úgy készítem hogy megfőzöm a krumplit, áttöröm, teszek bele egy jó evőkanálnyi zsiradékot ( margarint, vajat, zsírt ami tetszik )hagyom langyosra kihűlni, majd lemérem mérlegen. A liszt-krumpli arány úgy néz ki hogy 2/3 rész legyen a krumpli, 1/3 rész a liszt. Pl.900 gr az áttört krumpli ahhoz 300 gr finomliszt kell. Összedolgozod, kinyújtod tesztszés szerinti vastagságúra, nagyobb vagy kisebb pogácsaszaggatóval kiszaggatod, olajban pillanatok alatt kisül.

Mivel igazából semleges krumplis az íze lehet hogy helyettesítheted a zsemlegombócot ezzel is a vadasban.


Mi egyébként lekvárt, vagy tejfőlt és reszelt sajtot teszünk rá, de a fiaim még a mogyorókrémet is rákenik azzal is finom.

2012. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
8.23. ez nagyon jó ötlet. Nem jutott eszembe. Igy nem kell gyuródeszkát sem mosni! A többi is jó, a beleszaggatós főleg. Köszönöm. A vadast úgy csinálom, hogy egy szép l kg.-os lapockát jól besóztam, bekentem mustárral, borssal, és rászórtam pár babérlevelet, és citrom karikát. Ezt egy jénaiba tettem, amelybe 3 nagy összevágott sárgarápa, egy nagy fehér répa, és egy nagy krumplit sóztam le. Szóval az összevágott zöldségre tettem a füszeres hust. Lefedem, és együtt fog puhára párolódni, majd sülni. Ezután a hust leemelem, a zöldséget leturmixolom, és vadas mártást készitek belőle. Ehhez kell a fánk szerü, amiben nem nagyon vagyok otthon, de a Ti segitségetekkel menni fog.
2012. okt. 14. 09:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Forever krokett...
2012. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A hus isteni lett, a vadas szósz is. A krokett most sül, de jól néz ki. Majd elmondom, hogy milyen lett az ize.
2012. okt. 14. 13:12
 10/10 A kérdező kommentje:
Teljesen jó lett. Felvettem az étlapomra. Köszke.
2012. okt. 14. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!