Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vágtatok már földhöz, úgy...

Vágtatok már földhöz, úgy igazán méregből valamit a konyhában? Vagy valakinek a fejéhez? Filmekben látom, hogy csak röpködnek a tányérok, törnek a poharak. Stb.

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 07:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Eddig még nem, és nem is hiszem, hogy valaha is sor kerül erre.

Egyrészt szerintem ilyen csak nagyon idétlen valaki csinál, másrészt meg elég drága játék is lenne.


Ha merges vagyok, akkor nem csapkodok, hanem megpróbálok lenyugodni és utána elgondolkodni azon, hogy mitöl lettem ideges.

2012. okt. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gelazso ***** válasza:
100%
én igen , színpadon ,de nem könnyü hitelesen elöadni.
2012. okt. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább kiordítom magam, nagyon drága már a tányér. :-)
2012. okt. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én majdnem, csak abban a pillanatban eszembe jutott, hogy összetakarítani is nekem kell, és akkor még jobban kiborulok...

Ököllel már beleütöttem a konyhabútorba, úgy, hogy nagyon fájt utána...

2012. okt. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, egy teljes készlet tányérkészletet, egyesével. :)
2012. okt. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én dobostortának csináltam a tetejét amikor rácsöppent az ujjamra a forró cukor. Na akkor káromkodtam 1et aztán próbáltam kenni a cukrot tovább de már beleragadt a kés. Na azt akkor úgy istenesen földhözvágtam és mentem hidegvizet engedni az ujjamra
2012. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Anyukám egyszer egy edényt vágott a földhöz. Az edény is tönkrement a járólap is széttört. utána kapkodta ám a fejét, hogy lehet nem kellett volna.
2012. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát apa egyszer vágott a falhoz egy fazék töltött paprikát, amikor még alkoholista volt.
2012. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, úgy látom, azért a valóságban is előfordulhat, hogy valaki így vezeti le a hirtelen támadt indulatot.

Szerencsére én még eddig tudtam fékezni magam, pedig sokszor felment már a pumpa:)

2012. okt. 15. 17:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Fakanalat már vágtam oda a konyhában...
2012. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!