Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit fogtok vacsorázni? Tudnáto...

Mit fogtok vacsorázni? Tudnátok nekem adni valami egyszerű vacsora tippeket?

Figyelt kérdés
Olyan recepteket várnék, amiket sütni kell, vagy esetleg főzni, de nem bonyolultak, gyorsan elkészíthetőek és vacsorának valók :) köszi szépen, ha írtok :)

2012. okt. 16. 18:03
 1/6 doboszoli ***** válasza:
100%
Fasírt, krumplipürével, és kaptam egy jó kilónyi érdes tinórut, az meg rántva, tartárral.(csak nekem, mert más nem szereti nálunk)
2012. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vendéglátásból maradt hasábba főtt krumpli = imádom megsütve, mellé ettem "maradék" rántott husit, ubi-salival.Ez így elég gyorsan készen lett. :)))
2012. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tepsis krumpli. héjában főtt krumpli egy sor karikázva egy zsírozott tepsibe, rá , ami éppen van itthon, kolbászkarika, kis szalonna, rá egy réteg karikázott hagyma.krumpliszeletekkel zárom. keverek egy sűrű palacsintatésztát és leöntöm az egészet vele. tetejére egy kis reszelt sajt, és pirosra sütöm.

házi vegyes savanyú lesz mellé.

2012. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sült virsli,vagy főzőkolbász,tört vagy sültkrumplival és tartármártással.
2012. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szendvicseket gyártottamMostz hogy mondod, megfeledkeztem a bodzás joghurtomról... :)
2012. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

sütőben sült krumpli hajában hozzá vaj és tejfölös hagymás szósz

rántotta

paradicsomleves, tojásleves

kalács, kuglóf, palacsinta

paradicsomos húsgombóc

rizseshús

tarhonyáshús

mákostészta

rakottkrumpli

paprikáskrumpli

lecsó

sült bacon

sült virsli mustárral

sült lecsókolbász

sajtostejfölös tészta

2012. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!