Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Évfordulóra ez a vacsora jó...

Évfordulóra ez a vacsora jó lesz? Más ötlet? 18L

Figyelt kérdés

Azt tudni kell, hogy nem nagyon szoktam főzni:/


[link]


Ehhez valami könnyű krumplipürére gondoltam, és valami saláta. Arra valakinek valami ötlet?:))

Kicsit félek, hogy ez túl hétköznapi..de mivel tudja, hogy nem vagyok konyhatündér, így tőlem minden meglepetés:D

Desszertnek meg valami valami édesség..talán asztúriai joghurttorta:)


Szerintetek? Köszönöm előre is!


2012. okt. 23. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

tökéletes :)


uborka vagy paradicsomsaláta mehetne mellé

2012. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Én azt tanácsolnám, hogy ha nem tudsz főzni, akkor vagy próbáld ki előre (ne csak a vacsora napján), vagy rendelj inkább egy meglepetés-pizzát, a párod kedvenc pizzériájából. 18 évesen senki nem vár tőled ötfogásos menüt, de sokkal jobb egy rendelt pizza, ami ehető, mint egy ehetetlen csirke, és egy romokban heverő konyha. Megnéztem a receptet, jól hangzik, de a 15+20 percet nem szabad elhinni. Talán aki századszor csinálja, hatalmas rutinnal, annak ennyi. Neked minimum másfél óra lesz, + 1 óra takarítás. Én sem vagyok egy konyhatündér, bár nem teljesen kezdő, de ez pont az a fajta recept, ami elsőre tutira nem fog összejönni.
2012. okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előbb csinálj egy kisebb adagot gyakorlásképp. A receptet pedig írd ki magadnak, hogy bármikor rá tudj nézni. Hidd el a párod imádni fog, főleg ha tudja, hogy nem igazán szoktál főzni. Ha még nem is fog tökéletesre sikerülni akkor is jobban örül majd mint egy rendelt ételnek. Hiszen ezt te adod neki szívből :) Sok sikert!
2012. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben semmi bonyolult nincs. én bátorítalak, hogy nyugodtan vágjál bele. a krumplipüré tökéletes hozzá, vagy esetleg mexikóis rizs, amit egy vizetett bögréme nyomkodtsz, majd a tányérra borítod. kész a formázott rizs. mellé a kisült húsfalatkák.

bazsalikomos paradicsomsalátát adnék mellé.

ezt a joghurtortát nem ismerem, de ha könnyűnek találod, csináld meg.

a joghurtortáknak mindig sikere van, mert könnyű és finom.

Sok sikert!

2012. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sz.tem is csináld meg bátran :)

Annyi,h ha tényleg ritkán tevékenykedsz a konyhában egy próba főzést csinálj, én is mexikói zöldséges rízst ajánlanék mellé,és mondjuk uborka salátát.

Deszzertnek pedig csinálhatnál csoki és vanília pudingot, két pohárban zebra csíkosan rétegezve. Az nem nehéz :) Arra figyelj,h ne használj fél L tejet egy cs. pudinghoz,h sűrű legyen, akkor akár ki is boríthatod egy kis tányérba, díszítheted gyümivel, mazsolával, kokúsz reszelékkel, tejszínhabbal vagy amire csak futja a fantáziád :)

Sok Sikert.

21L

2012. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A végén mi jót sütöttél? :)

Utcsó válaszló vagyok :)

2012. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezt csináltam meg, azzal a zöldséges rizzsel amit ajánlottatok, nagyon finom lett!:))


Előtte megcsináltam még próbának, akkor nagyon sótlan lett:D:D De az este tökéletesen sikerült:))

Sütinek meg inkább csak a kedvenc muffinját csináltam meg, azt nem tudom elrontani, sütésben legalább otthon vagyok:))


Köszönöm szépen a tanácsokat, nagyon jól jöttek!:))

2012. nov. 2. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!