Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 15 dkg liszt kéne, de nekem...

15 dkg liszt kéne, de nekem csak 6 van. Viszont van Búzaréteslisztem. Süteménybe jó az, ha összekeverem a kettőt? ( sütőtökös muffin ) és a kukorica lisztet lehet vmi mással hejettesiteni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

a búza finomlisztet és a réteslisztet keverheted muffinba.

a kukoricalisztes nagyon tömör lesz, ha nem muszáj ne használd sütibe.

2012. nov. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, helyettesíteni a kukoricalisztet, csak akkor lehet búzaliszttel, ha nem vagytok gluténérzékenyek.a kuk. lisztben nincs glutén.
2012. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi..reménykedtem.,mert kukoricalisztem sincs itthon..köszi szépen a választ :) :DDD
2012. nov. 2. 12:55
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor 5 dkg kukoricaliszt hejett hány dkg lisztet tegyek bele?
2012. nov. 2. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Helyettesíteni, helyett!! Miért nem olyat sütsz, amihez meg van minden hozzávalód? Vagy miért nem veszed meg a megfelelő alapanyagokat?
2012. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csináld meg nyugodtan a réteslisztből.

A piskótához is azt szoktuk használni, mert nagyobb "tartást" ad a tésztának, mint a finomliszt. El nem fogja rontani.

2012. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!