Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütit tudnék összedobni...

Milyen sütit tudnék összedobni az alábbiakból?

Figyelt kérdés

Az alapok többsége megvan(liszt, cukor, sütőpor, élesztő, vanília cukor, dió, kakaópor stb.) csak egyedül tojás nincs.

Valamint kókuszreszelék, se háztartási keksz, nélkülük valami egyszerű, gyors süti?:)


2012. nov. 4. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

palacsinta

puding?

kőtt kalács ( bár ehhez egy tojás jó lenne. Töltelék nélküli fonott kalács is lehet, de diós is - olyan mint a diós beigli)

2012. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vizzel készült kelt kalács...az is jó tud lenni,kis zsiradékkal margarin,olaj,vaj,akármi. Megcsinálod pl kakaós csigának,vagy diósnak. nyamm
2012. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jubilee ***** válasza:
Én is kakaóscsigát csináltam ma tojás nélkül. 1kg liszthez tettem 6 evőkanál cukrot, 6dl enyhén cukros vízben felfuttattam az élesztőt. Mután összegyúrtam, kelt egy kicsit. Megkentem margarinnal, megszórtam kakakóval. Feltekertem, felszeleteltem és megsütöttem. Közben én meglocsoltam cukros mandulatejjel. (nekem tej-és tojásallergiás a két gyerkőcöm, de te használhatsz rendes tejet is.)
2012. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha van olajod vagy margarinod

kakaós, vaniliás, diós hókifli

2012. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!