Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Muffin készítéskor tortabevonó...

Muffin készítéskor tortabevonót raksz bele vagy "rendes" táblás csokit?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
legolcsóbb táblás csokit, vagy maradék (majd nemsokára aktuális lesz ) mikulás stb darabokat.
2012. nov. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Soha nem használok tortabevonót, még tortára se, mert szerintem pocsék az íze.

LIDL-ben szoktam az étcsokit megvenni, saját márkásat, az árérték arányban jó és finom is. (A tej változatot allergiák miatt nem veszem, de úgy tudom, az is finom)

2012. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is Lidl-s étcsokit veszek, 45% kakaótartalmú, jó sütibe és sütire is. Nem csomósodik, mint a legtöbb tortabevonó.
2012. nov. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A Lidl-s csokit a csokiknál találom,vagy ott ahol a sütőpor stb?
2012. nov. 10. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Lidl: "first nice" Dark chocolate. 45 %-os kakaó tartalommal tényleg a legjobb , nemcsak sütibe.

a csokiknál van.

2012. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

LIDL-nek is két féle van, én a Fine Carré-t szoktam venni.

Nem akciósan 159 Ft egy tábla. Múltkor volt 119-ért, vettem vagy ötöt... :D

2012. nov. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az Aldiban, és a Pennyben is vannak 119. Ft-os táblás étcsokik, 45-52%-os kakaótartalommal, ezek kitűnőek muffinba beletördelve, vagy akár tejszínnel ősszeolvasztva csokis ganache-nak is...

ilyen árak mellett szvsz nem érdemes tortabevonót használni, mert ég és föld a különbség a csokihoz képest, a bevonómasszának nagyon kellemetlen mellékíze van, és tk. az sem olcsóbb ezeknél...

2014. márc. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
annyit még, hogy ezek nem akciósan kerülnek ennyibe, hanem sajátmárkás csokiként árulják őket normál esetben, de persze szokták ezeket is akciózni, olyankor még olcsóbbak...
2014. márc. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!