Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik az idális hot-dog virsli?

Melyik az idális hot-dog virsli?

Figyelt kérdés

Bízva abban, hogy a mókás válaszok közt lesz okos is, kérlek ajánljátok meg, mely márka terméke lenne a legjobb. A műbelesek vastagsága jó, de normális ember önszántából nem eszik műbeles virslit ugyebár. A minőségibb termékek, a bőrős, juhbeles típusok többsége már emberi fogyasztásra alkalmas, ám vast... vékonyságuk csak jóindulattal teszi alkalmassá őket a kiflibe dugásra (nem amerikai típusú hot-dog a cél, hanem a hazai, lyukasztós), mert lötyög. Ez az élet egyéb fontos területein is gondot okoz, tehát ne fitymáljuk(sic!) le a kérdés jelentőségét.


Szóval, van még a piacon ilyen? Jártam több bolthálózat üzletében, de sajnos nem akadtam megfelelőre.



2012. nov. 12. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Kétféle sparos virslit szoktam venni ilyen célra, mindkettő nagyon jó.

Sparos 6-os csomag roppanós, és 3-as csomag, nem roppanós.

Mindkettő finom, ajánlom kipróbálni.

2012. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hotdogba legjobb a frankfurti vagy a juhbeles virsli. Ha felszeretnéd dobni, akkor felkockázott hagymát lisztezz be, és dobd be bő olajba 2 percre. Aztán mehet a hotdogra, hidd el isteni lesz tőle :)
2012. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!