Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ügyes háziasszonyok! Vendégvár...

Ügyes háziasszonyok! Vendégváró recepteket ajánlana valaki? Ami bevált.

Figyelt kérdés

Minden évben megtartjuk gyermekeim születésnapján. Kb. 20 fő de már mind az iskoláskorban lévő gyerekek és szüleik jönnek. Idén kevés lesz az időm, tehát csak az az egy nap amikor jönnek. Mit tudnék nekik adni, ami gyors , kiadós, finom, nem túl drága...stb

Idén nem lesz rá időm, de 3-4 féle salátát, rakotthúst, virslis rolót, sós ésdes süteménnyel szoktam várni Őket. Szeretünk enni és főzni is. Gyakran újítunk amikor valami finomat eszünk valahol: Gyros, langallo...stb Várom az ötleteket amiket előre is köszönök!!!



2012. nov. 22. 15:47
 1/2 Juili ***** válasza:

Salátának a kukoricás rizssalátát tudom ajánlani. Mi felnőttek és a gyerekek is szeretjük. A reptet hosszú lenne leírni. Én itt találtam. Ja, és dekoratív is.

[link]

Ha nincs sok idő jó a virsli vajastészta bundában. Süss le egészben sertés húst fokhagymásan(lapockát) előző este. Másnap hidegtálhoz finom. De tuti, hogy mindenki zsíros kenyeret akar majd enni olyan finom a hús kisült zsírja.:)

2012. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

20 ember vendégül látása nem kis feladat, egy nap nagyon kevés mindenre. mindenképpen előző napon, vagy még előbb esténként csinálj meg valamit. szerintem maradj a klasszikusoknál, stefánia, apró húsgolyók ugyanabból a masszából, fél ropit beletűzve "fogantyúnak", hideg töltöttcsirke vagy dagadó, vagy göngyölthús baconba tekerve, ferdén szelve nagyon mutatós. debrecenivel töltött karaj, sonkás tojástekercs (van jó receptem ).

aznap csak a szép vegyestálakat kell megcsinálni, színes kiegészítőkkel. uborka, piros kalif.paprika, tosáscikkek, citrom-narancs karikák bevágva és megcsavarva, szóval díszíteni nagyon szépen lehet.

a salátékat legalább délelőtt meg kell csinálni, hogy összeérjenek.

majonézes krumpli, franciasaláta,kukorica is a gyerekek kedvence, maj.cékla, káposzta-répa vegyesen szintén majonézzel,- ezek csak tippek, nem egyszerre mindet gondoltam.

friss saláta is lehet pl sopszkasaláta, vagy görögsaláta,

mozzarellás -bazsalikomos-paradicsomcsaláta.

Sikere lenne egy tál gyömölcscsalátának is.

sajnos az olcsóság relatív, attól is függ, hol tudsz jó áron vásárolni.

2012. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!