Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy készitsem a krumplifőzelé...

Hogy készitsem a krumplifőzeléket tejföl nélkül? Nincs itthon tejföl és már félig előkészültem!

Figyelt kérdés
csináljak bele rántást vagy tejjel keverjem ki a lisztet vagy nincs megoldás?

2012. nov. 22. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Világos rántással is sürítheted, de tejes-lisztes habarással is.

jó sűrű legyen, és esetleg még pici tejjel beállítod a megfelelő állagot.

2012. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
én sosem habarom, mindig rántom.mi így szeretjük.
2012. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindig babérlevéllel teszem fel főni, majd egy könnyű rántással berántom. pici ecet, cukor, amitől kellemesen savanykás lesz. tejfölt csak az asztalnál tesz bele, aki azzal szereti.
2012. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kefir nem jó bele?
2012. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat! kismama vagyok és nagyon megkívántam a főzeléket! már csinálom is:-)
2012. nov. 22. 18:21
 6/8 Juili ***** válasza:
Joghurt is jó!
2012. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
isteni finom lett:-) megfőztem sós babérleveles vízben a krumplit felöntöttem tejjel és berántottam nagyon finom kell:-)
2012. nov. 22. 19:08
 8/8 anonim ***** válasza:

A párom nem rajong a krumplifőzelékért... Esetleg próbáld ki, ezt a receptet is legközelebb! :))


[link]


Én tejföl nélkül, a tejes verzió szerint készítettem, azóta a férjem is imádja a krumplifőzeléket érdekes módon! :)

2012. nov. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!