Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gofrival kapcsolatban kérdezné...

Gofrival kapcsolatban kérdeznék! Az alábbiakat, hogy szoktátok?

Figyelt kérdés
Most csinálok először gofrit és ami érdekelne az az hogy megfőzőm hozzá a csokipudingot. Szóval meg kell várni amíg kihűl és úgy a gofrira rakni, vagy melegen? de az úgy lefolyik nem? meg én tennék tejszínhabot is a tetejére és ha a meleg pudingra rakom akkor az is leolvad. Valamint magát a gofrit melegen kell enni? Valamint az is eszembe jutott hogy kis tálakba öntöm a kész pudingot és abba kell mártogatni a gofri. Úgy is jó nem? Köszi előre is a tippeket! :)

2012. nov. 29. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi melegen esszük a gofrit és vaníliás öntettel öntjük le. (Dr. Oetker) Olyan mint a puding, de még sem az. Abban különbözik hogy nem szilárdul meg, tehát később is ráönthető a gofrira egy kis mikrózás után. Pudinggal is jó, bár az megszilárdul... de ha egyből fogyasztod vele, akkor tök jó!

A tejszínhab valóban megolvadna egy kicsit a meleg pudingon, de nem baj. Ha nem akarod hogy elolvadjon, azt csinálhatod, hogy a tányér szélére körbe-körbe nyomod a kis habcsókokat, így nem olvad el, lehet bele mártogatni, és még jól is néz ki.

2012. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, én a pudinggal kapcsolatban is azon gondolkozom, hogy amint említettem kis tálkákba rakom és abba kell mártogatni, így nem folyik le és könnyebb megenni :) legközelebb veszek olyat amit írtál :)
2012. nov. 29. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Friss gorfrira rá a Nutellát meg a tejszínhabot aztán NYAAAMIII :D Gooooorfiiii
2012. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!