Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet még Dr. Oetker muffin...

Lehet még Dr. Oetker muffin alapanyagot venni? Ha jól emlékszem, ilyen dobozolt. Egyszerű megcsinálni?

Figyelt kérdés

Életem első muffinsütésére készülök majd karácsony tájékán. Előtte azért gondoltam kipróbálom, hogy hogyan működik ez. :D

Menni fog akkor is, hogyha olyan szinten vagyok béna, hogy egyszer simán magamra gyújtottam a konyhát? :D (ez nem vicc amúgy :D)

Gondolom rá lesz írva, hogy mit hogyan kell, nem? :D

Parázok :D A mézeskalács amúgy egyszerűbb a muffinnál, vagy nehezebb? :D Mire figyeljek majd nagyon oda?

Azért köszi a válaszokat. :D



2012. dec. 2. 17:22
 1/6 anonim válasza:
Szerintem a házi muffon sokkal finomabb, és az is kb ugyanannyi. Összekevered az alapanyagokat és megsütöd. A dr oetkert is ugyanúgy össze kell keverni. Ha nem teljesen pontosan tartod be az arányokat, akkor is finom lesz.
2012. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet és igen, rá van írva, Szerintem a mézeskalács nehezebb.
2012. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első muffomat én is dobozból csináltam, amikor kaptam a muffinsütőt.

aztán azonnal rájötem, hogy ezt én magam is ki tudom keverni, olcsóbban, sőt finomabbra is.

a mézeskalács sokkal nehezebb a muffinnál, de nem lehetetlen vállalkozás.

valahol mindent el kell kezdeni... :)aztán már csak gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni, a hálás közönség kedvéért is megéri.

2012. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A világ legegyszerűbb sütije a muffin. Te otthon sokkal olcsóbban kihozod, mint a dobozosból. Ráadásul egészségesebb is a házi, az nincs tele mindenféle műanyaggal. Én se vagyok egy mestercukrász én is muffinnal kezdtem és kapásból sikerült.


Szerintem néz itt szét rengeteg fajta van lehet válogatni.


[link]

2012. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösziii :)
2012. dec. 2. 23:42
 6/6 anonim válasza:
Lehet kapni, és nagyon egyszerű is megcsinálni.
2012. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!