Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A csirkemellhez milyen köret...

A csirkemellhez milyen köret megy, a rizsen kívül?

Figyelt kérdés
utálom a rizst és ő se szeret engem..milyen köret megy a csirkemellhez??:D
2012. dec. 4. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én krumplipürét szoktam csinálni hozzá, a krumplit sós vízben megfőzöm, azután vajjal áttöröm, majd egy kis dobozos tejfölt is jól eldogozok benne. de ha van botmixered akkor tejjel is lehet krémesíteni, nagyon finom :)
2012. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Attól függ, hogyan készíted el a csirkét?

Ha rántod, akkor mehet majonézes saláta, sült krumpli vagy püré, ha natúr sütöd, akkor vegyes zöldsaláta.


Jó étvágyat!

2012. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Második vagyok ismét. Nem csodálom, hogy utáljátok egymást a rizzsel, az egész családunk így van vele. Amióta viszont jázminrizst veszek, a szó legszorosabb értelmében egy szem sem marad, mert a gyerekek még hidegen is rájárnak.

2012. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Zöld saláta, majonnézes krumpli, steak burgonya, bulgur, kuszkusz, krumpli püré, krokett, grillezett zöldségek, párolt zöldségek,

tejszines tészta - én natur szelet mellé szoktam csinálni

2012. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Krumplipüré, petrezselymes krumpli,vajas párolt zöldség,sült alma,majonézes kukoricasaláta.

Én úgy szoktam, hogy a csíkokra vágott csirkemellet megpirítom, párolt vajas fűszeres vegyes zöldséggel (wok zöldségkeverék, mirelit)összekeverem, mellé sült krumpli van és joghurtos mártás.Ez olyan, hogy egy doboz joghurtot összekeverek egy kis majonézzel, sózom, borsozom és ebbe mártogatjuk a falatkákat.

2012. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Hagymás tört krumpli, vajas-tejfölös krumplipüré, vajban párolt petrezselymeskrumpli, céklával pürésített krumpli,

sütőtökpüré,de jó sok párolt zöldséggel körítve is finom.

2012. dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenki válaszát nagyon sokat segített...a jázmin rízs tényleg finom egy időbe csak azt ettem..de mára unalmas lett..:):)
2012. dec. 4. 11:27
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Jó lehet még hozzá a különböző mártások (pl. paradicsom), szószok, mint a meggyszósz, püszkeszósz, stb. és a főzelékek is (zöldbab, kelkáposzta hasonlók)

Készíthetsz mellé pirított tarhonyát is akár fokhagyma-mártással, sajtmártással hasonlókkal.

2012. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

paradicsomos káposzta, krumplifőzelék, zöldborsófőzelék

zöldköret, párolt gomba, kukorica, vajaskrumpli, krumplipüré hozzá barackbefőtt, tészta tejszínes csirkemellragu, tarhonya hozzá szaftos csirkemellpörkölt, hagymáskrumpli sült csirkemell, csalamádé, rizseshús, sütőtökből püré, majonézes kukoricasaláta, majonézes krumplisaláta, franciasaláta, zöldbabfőzelék, sültkrumli, köles ananászbefőőtel, édes savanyú mártás, kukoricapolenta, kuszkusz répával hozzá csirkemell, gyümölcsszósz piritott darával, gombamártás, kapros szósz főtt krumplival

2012. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!