Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha nincs őzgerincformám,...

Ha nincs őzgerincformám, megsüthetem a sütit simán tepsiben?

Figyelt kérdés
Itt a recept: [link] Ezt szeretném sütni és simán felkockázni.
2012. dec. 6. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2012. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem simán megcsinálhatod,és ugyanugy leönthető csokival már felkodckázva,vagy kckázás előtt is


csak vigyázz,ugy laposabb,nem kell addig sütni

2012. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Arra vigyázz, hogy az őzgerinc forma viszonylag keskeny, s ugyanannyi mennyiség a tepsiben szétterül, nem lesz olyan magas a süti. Ha el tudod rekeszteni a tepsit, hogy kb őzgerincnyi helyen maradjon meg a kevercs, akkor lehet.

Egyébként lapos süti is lehet finom.

2012. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jó ötlet?

tepsit alufóliával úgy burkolni, hogy középen hosszában aláteszek egy magasítót, pl.méretre vágott tetőlécet ?

és akkor két aknás lesz

2012. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisebb tepsit válassz, de lehet jénai is. Akkor elég magas lesz a tésztád. A recept 2 adag őzgerinc formába való.
2012. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első a mennyiségeket tekintve nagyon hasonlít az általam ismert kakaós lepényre. én azt egy közepes kb 35x25 cm-es tepsiben sütöm. szép magas lesz. igaz én egy egész sütőport teszek bele.

szerintem nyogodtam vágj bele, és süsd meg tepsiben.kockára vágva is szép lesz, no meg finom is.

2012. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:)
2012. dec. 6. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!