Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mindenkinek a "saját" sütije...

Mindenkinek a "saját" sütije a finomabb?

Figyelt kérdés

Ismerek olyan embereket, akik nézegetik a receptoldalakat, összehasonlítgatva, hogy ők hogy készítenek egy bizonyos süteményt, és mások hogy. Ki is próbálják, de nem ízlik nekik.

Az én életemből is van egy példám. A rokonomék kókuszgolyót csináltak, de tömény édes volt, annyira nem tetszett az íze. Margarin sem volt benne, egy körömnyi rumaroma, sok tej és kakaópor. Valami ilyesmi, de ha jól emlékszem külön meg is cukrozták. Teljesen máshogy készült és nem ízlett.

De cukrászdában is ettem már, és az sem volt olyan jó, mint az otthoni. Én nem hiszek abban, hogy az otthoni ízekhez hozzászokik az ember, és az lesz csak jó, mert ettem már olyat, ami nem otthoni, bár mi is csinálunk, és finomabb volt máshol

Mit gondoltok?


2012. dec. 11. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A saját süti attól finom, hogy a saját ízlésed szerint készíted el :) De pl. én imádom anyós sütijeit :D
2012. dec. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mindíg.
2012. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sütimániásként minden sütit megeszek, ami elém kerül. Az otthoni sütögetésbe viszont jó, hogy végig lehet kóstolni az egész folyamatot és javítani a receptet saját ízlés szerint.
2012. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!