Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütőtökleves elkészítése,...

Sütőtökleves elkészítése, tuningolása?

Figyelt kérdés
Holnap sütőtökleves akarok csinálni, és úgy gondoltam, hogy feltuningolom kicsit. Az alap ugyanaz lenne. Kevés olajon hagymát pirítok, rádobálom a sütőtök darabokat, felöntöm vízzel, amikor megpuhult, leturmixolom, majd jöhet a só-cukor-bors-szerecsendió...És arra gondoltam, hogy borsót, valamint krumplit raknék bele pluszba, ahhoz petrezselyem, valamint a végén tejszín...Szerintetek?:)

2012. dec. 11. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A borsót nem tudom, szerintem nem biztos, hogy menne hozzá, de én pl. mindig teszek bele tejszínt. A krumplitól max. sűrűbb lesz.
2012. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hüvelyessel és burgonyával "tuningolnád" fel, mert vagy lövésed sincs ezek mérgező hatásairól, vagy csak mert nem érdekel.


Én pirított szalonnával, tökmagolajjal és kókusz tejszínnel nyomatnám ütősebbre.

2012. dec. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én bele nem főznék semmit, csak megszornám ...

piritott fenyőmag/tökmag/mandula/bacom/sajtos kenyérkocka...

Petrezselymet nem ajánlom bele. Én egyszer raktam bele és nem lett szép, de frisset nyugodtan szorhatsz rá.

2012. dec. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, ahogyan leírtam. Mindenkinek ízlett, szuper lett:)
2012. dec. 12. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!