Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nincs sütőm, serpenyőben is...

Nincs sütőm, serpenyőben is el tudom készíteni a baconös-sajtos csirkemellet? Kezdő vagyok.

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy megfőzöm fűszeres vízben a csirkemelleket, aztán a recept szerint összeállítom a csirke mellfiléket, és sajtosan-szalonnásan teszem a serpenyőbe, ott gyorsan megpirítom őket.

Így kivitelezhető, élvezhető lesz az eredmény, vagy szétég majd a sajt például?


Köszönöm előre is a segítséget!



#serpenyős sütés #baconös csirkemell
2012. dec. 12. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Fedeles serpenyőben süsd meg kicsit a szalonnát, vedd ki, aztán a csirkét rakd bele, önts hozzá vizet, fedő alatt párold meg, mikor puha, tedd rájuk vissza a szalonnát, szórd meg a sajttal, és tedd rá a fedőt. Legyen alatta zsiradék, ha a szalonna keveset adott, tegyél még hozzá, és persze fűszerek...
2012. dec. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A csirkemellett nem kell megfőzni elötte . Inkább füszerezd be kevés olajon naturban süsd át mindkétt felét. majd tekerd rá a sajtot és a bacont : Ha igy teszed a serpenyöbe akkor elég az pár perc ahoz ,hogy a bacon szépen ráp piruljon és a sajt kicsit meg olvadjon .

Amikor baconel sütöd tegyél kevés zsiradékot a serpenyöbe ..

2012. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lassú tűzön, lefedett jenaiban csináld, ugy jó lesz
2012. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amikor a csirke megpuhult, süsd le egyik oldalát, forgasd meg, és akkor pakold rá a sült szalonnát, sajtot, rá a fedő és mire a csirke másik oldala megsül, ráolvad a sajt is.

#1. voltam.

2012. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, akkor így, serpenyőben fogom párolni is, majd pirítom. Mindig sütős ételek jutnak eszembe, és már kezdek kifogyni az ötletekből, hogy mit készítsek serpenyőben / lábasban. :S Örülök, hogy ezt is meg lehet oldani sütő nélkül. :)
2012. dec. 12. 12:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen! Azért a pogácsával, majd ne gyere! ;)

:)))

2012. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ha
2023. máj. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ja
2023. máj. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!