Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok küldeni bevállt...

Tudnátok küldeni bevállt "cake pop" receptet?

Figyelt kérdés
Az interneten találtam nem rég, hogy ötletes egy édesség, mert nagyon jól néz ki. Keresegettem receptet, de nem igazán találtam, és nem tudom melyik a legmegfelelőbb.

2012. dec. 15. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

[link] :) itt jól le is írja, és szerintem a sacher tortás nagyon fini lehet:D én ugyan még nem csináltam, de szerintem mindenféle piskótával is meg lehet csinálni

[link]

itt még van egy pár, remélem valamelyik tetszik

2012. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:) arra gondoltam, hogy ilyet készítek Karácsonyra, ajándékba, de megnéztem, és kicsit nehéznek tűnt:) De hátha jövőre ügyesebb leszek, és kicsit előbb kezdek el keresgetni!
2013. jan. 2. 13:36
 3/4 A kérdező kommentje:
*Illetve most már nem is kell kersegetnem:)
2013. jan. 2. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
óó szerintem annyira nem nehéz, inkább pepecs munka és sok időt elvesznek a kis gombóckák meg a többi:) de ajándéknak tényleg nagyon jó ötlet, jó gyakorlást :P
2013. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!