Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti milyen sütit készítetek...

Ti milyen sütit készítetek Karácsonyra? Receptötletek esetleg vannak?

Figyelt kérdés
Nem mintha ne lenne ötletem nekem is, neten van pár tipp de kíváncsi vagyok esetleg másnak van- e titkos, jól bevált receptje. :))

2012. dec. 17. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Zserbó, Túrós hajtott,Mákos hajtott,Kókusz golyó,Kati szelet,Piskóta torta :) Nagyon ízletesek és ünnepi hangulatot kreál mind.
2012. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Komteszka, parfé szelet, diós habos kocka. a háromból kettőt biztosan megcsinálok, mert imádjuk a diósat.
2012. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a karácsonyi fatörzs a hagyományos süti.
2012. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk mézes krémes, mogyorós szelet, keksztekercs, diós és mákos bejgli és túrógombóc készül majd egy hét múlva :)
2012. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Epres tiramisut,és narancsos csillagot(linzerhez hasonló tészta) fogok készíteni!A narancsos csillag nagyon finom,igazi karácsonyi íz,az epres tiramisut most fogom először próbálni :)

Lesz még bejgli,de azt nem mi csináljuk.Anyukám cukrász barátnője készít nekünk :)

2012. dec. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Diós csókot, krémes és diós fatörzset, diós- és mákos bejglit.
2012. dec. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!