Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valamilyen szép, dekoratív és...

Valamilyen szép, dekoratív és finom sütit szeretnék készíteni karácsonyra, amit elvinnék anyósomékhoz, mi legyen az?

Figyelt kérdés

Van ötletetek? Olyan kéne, ami azért szállítható is...És szép, ötletes.


Van egy ötletem már, korábban írtam is róla kérdést, cak most ott akadtam el, hogy nincs egy bevált receptem az "alaphoz" ESETLEG EHHEZ EGY RECEPT???

[link]


2012. dec. 17. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Egyszerű linzertészta amit feldobhatsz reszelt citromhéjjal mondjuk, vagy két linzerkarikát összeragasztol egy kis lekvárral, és másnap amikor kissé megpuhul, akkor dekorálod.Íg legalább finom, és szép is lesz.De ha igazán stílusus akarsz lenni akkor készítsd mézeskalácsból.Itt egy recept amit ha nagyon vékonyra nyújtol és nem sütöd túl barnára tökéletes lesz ezeknek a sütiknek....ja és finom is, már próbáltam. :)
2012. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

Ja a link :D

[link]

2012. dec. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
2012. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!