Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel helyettesítsem a német...

Mivel helyettesítsem a német kásekuchen két hozzávalóját, a rahm süss, és rahm sauer hozzávalókat?

Figyelt kérdés
Ilyen sütit szeretnék sütni a családomnak, de elfelejtettem németországban venni két hozzávalót. Mivel tudnám helyettesíteni?
2012. dec. 19. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elsö (Süssrahm) a tejszin, a második (Sauerrahm) meg a tejföl - de ehhez feltétlen olyat vegyél, aminek legalßabb 20% zsirtartalma van, mert másként igen rosszul fog sikerülni.
2012. dec. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miyen recepted van??

Mi itt élünk kinnt.Èn minden alkalommal olyan käsekuchent csinálok amibe nem kell sahne-tejszín.Eszméletlen kalóriabomba. :)

Az enyémbe 3 db tojás,vaníliáspudingpor,1/2 liter tej,500g quark -túró,stb...Nagyon finom könnyü süti. :D

Nálunk mindenki szereti!

2012. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megadnád a receptet? végül megcsináltam tegnap, de ki kellett dobni, mert vagy rossz volt a recept, vagy nem tudom, de ehetetlen lett. 1 kg túrót írt, de hozzá csak 150 g cukrot. Így utólag már keveslem azt a cukormennyiséget. Szóval nem lehetett megenni, annyira rossz lett.
2012. dec. 20. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!