Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mézeskalácshoz az akácméz is...

Mézeskalácshoz az akácméz is jó? Mindenhol virágmézet látok irva

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mindegy. Mi anyámmal mindig akácmezzel csinaltuk...idén olcsobb volt a vegyes viragméz...most azzal csináltam.
2012. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó hozzá!
2012. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen méz jó hozzá. Anyukám szerint pl. a napraforgó méz a legjobb bele, más a virágmézre esküszik, de én olvastam már valahol akácmézzel is. Én már sütöttem többfélével, nekem mindegyik ugyanúgy bevált.
2012. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

spec az idén teljesen bekristályosodott repcemézzel csináltam, tökéletes lett. korábban akáccal szoktam, de ez most jött és kipróbáltam.

szerintem a sütinek tök mindegy milyen mézből van.

2012. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért írták oda a legtöbb recepthez, hogy virágméz, mert a sütihez jobb egy semlegesebb ízű méz. Vannak nagyon intenzív ízű mézfajták, amik esetleg elváltoztathatják a sütemény ízét. De az akácmézzel nem lehet baj, mert az is egy szolid ízvilágú méztípus.
2012. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az akác is virág.
2012. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!