Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Emlékszel az első palacsinta...

Emlékszel az első palacsinta sütésedre? Milyen volt egyedül sütni? Hányat rontottál el?

Figyelt kérdés

Ma sütöttem először úgy palacsintát hogy felügyelet nélkül és a tésztáját is én kevertem össze.

Az első 2 vastag lett, de a többi az már okés ;)


2009. aug. 24. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:

10-11 lehettem

felemlő érzés volt XD

de tényleg, örültem ,hogy legalább ezt eltudom készíteni :)

2009. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én még csak 18 vagyok. :)
2009. aug. 24. 13:16
 3/9 A kérdező kommentje:

így akartam írni. :)

"csak" 18 vagyok ;)

2009. aug. 24. 13:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is 10-11 éves lehettem, hát nem volt semmi. Abból a palacsintából egyetlen egyet sem ettem meg. :D Nem azért mert rögtön elfogyott vagy mert ehetetlen volt hanem mert már nem kívántam.:D A második palacsinta sütésemnél meg ott voltak a barátnőim és dobáltuk a palacsintát meg mindent:D
2009. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
en is kb 10 evesen sutottem eloszor, de 3asban a tesommal es a szomszed sraccal. nem lett tokletes, de fincsi volt. irto buszkek voltunk, el is dontottuk h szakacsok leszunk, de csak 2 receptunk lett, utana meguntuk. :p
2009. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnél sírtam, mert nagyon sok cukrot tettem bele és folyton leragadt. De a legszebb hogy sokkal később jöttem rá hogy mi volt a gond.
2009. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én 2 merőkanálnyit raktam a hatalmas pali sütőbe, és nem értettem miért vastag...:D
2009. aug. 24. 13:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Általánosban 8.-ban technika órán volt egyszer egy ilyen háztartásos-főzős tanszakasz. ott kellett egyszer palacsintát produkálnunk elször. kis csapatokba voltunk osztva. a tésztám vagy 3 mm vastag lett, egy másik lány meg felgyújtotta a konyharuhát véletlenül:) 3-ast katunk:))
2009. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

13voltam,de anyum csinálta a tésztáját én meg megsütöttem,addig ő csinált hozzá tölteléket.Csokis pudingot,túrót.Amit mi tojással szoktunk elkeverni és mazsolával megszórni.Nagyon finom volt,ez volt a vasárnapi ebéd leves mellett.Tök jó érzés volt,hogy már ezt is tudom csinálni:D Egészen addig míg másnap rosszul nem lett nővérem,aztán engem el kellett hozni a suliból,papám is rosszul estére anyum is.Másnap kiderült az orvosnál hogy szalmonellásak lettünk a tojással elkevert túrótól:( azóta nem ez a legszebb emlékem:D

14/L

2009. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!