Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mostanában érdekelt lettem a...

Mostanában érdekelt lettem a cukrászkodásban és családon belül munkát is kaptam egy tortát kéne készítenem születésnapra?

Figyelt kérdés
A férfi úszó oktató, lovagol, síel, snowbaordozik, gördeszkézik, monociklizik, biciklizik. Szinte minden sportben érdekelt. Milyen tortár készítsek? Ha egy úszódeszka alakút készítek bevonva fondanttal és egy úszsóaspka rajta az jó?

2012. dec. 26. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy formatorta, sőt egy torta aminek mondanivalója van akkor arat sikert ha első ránézésre elmondja amit a készítő vagy ajándékozó tudatni akar.Ha te egy ugródeszkát akarsz úszósapkával akkor egy téglalap meg rajta egy félgömb lenne, és lehetne magyarázkodni hogy mi az.Az gáz...szerintem.

Az én javaslatom, egy egyszerű torta, férfias színekkel érmekkel, csillagokkal és rajta szép betűkkel írt idézet ami illik egy ilyen sportemberhez.pl: "A győztesek soha nem adják fel. Akik feladják, sohasem győznek." ..vagy akár lehet viccesre is venni.

2012. dec. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem sapka, akkor úszó-szemüveg. Talán azt könnyebben megformázod.
2012. dec. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Nem ugró hanem úszó deszka.... Nem uyan az a kettő... '-.- mondjuk ha megtanulnál olvasni egyszerűbb lenne..... Ciki lenne ha kEptelen lennék térben ábrázolni egy ugró deszkát... Akkor is álványon lenne... Érted nem vagyok igénytelen még akkor sem ha nem vagyok guszon -harninc akárhány ées képzett cukrász....
2012. dec. 27. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó.Majd megtanulok olvasni, de te meg ígérd meg hogy megtanulsz írni és normális hangnemben kommunikálni azzal aki segíteni szeretne.Te kérdeztél, én tanácsot adtam.Erre illik azt mondani: köszönöm!.Valóban nem lehetsz sem huszon-, sem harminc éves, mert még ezt nem sikerült megtanulni.

Sajnos az előző hozzászólásomat nem tudom javítani, de itt korrigálnám:Olyan tortát csinálsz amilyet akarsz, a kutyát se érdekli.Pont.Részemről ennyi.

Remélem más is látja hogy te nem is tanácsot akartál kérni hanem hőbörögni jöttél!

2012. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!