Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy készítitek a majonézes-ha...

Hogy készítitek a majonézes-hagymás virsli salátát? Meg kell főzni a virslit?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
A virslit nem kell megfőzni, gyártás során főzik.
2013. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Én megszoktam főzni, és megvárom mig teljesen kihül, és akkor teszem bele a tartár mártásba. Ugy érzem, hogy tovább áll el igy, és jobb érzés mint nyersen.
2013. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell megfőzni, semmi nem nyers benne. Salátákhoz mindig "nyersen" használom, ha mustárral, ketchuppal eszem, akkor is csak átmelegítem.
2013. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Én is megfőzöm, és megvárom míg kihűl.

A virslit alapjaiban olyan állapotban árulják, hogy fogyasztás előtt vagy főzni, vagy sütni szoktuk. Miért térne el ettől az a virsli, amelyiket valamilyen salátába akarjuk elhasználni?

2013. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

"A virslit alapjaiban olyan állapotban árulják, hogy fogyasztás előtt vagy főzni, vagy sütni szoktuk. Miért térne el ettől az a virsli, amelyiket valamilyen salátába akarjuk elhasználni?"


Ez tévedés... dolgoztam olyan helyen, ahol készítik. A virsli, akárcsak a lecsókolbász, krinolin, felvágottak készre vannak főzve!

Felhasználás előtt csak melegíteni szoktuk, illetve a levesbe is pl. csak a legvégén tesszük bele. Sütni csak azért érdemes, mert a zsiradéktól, illetve a pörk felülettől más íze lesz. Aki lepontozott, gondolom, a felvágottat sem teszi "nyersen" a kenyérre... ugyanazzal a technológiával készül.


Ráadásul megfőzve/megsütve rövidebb ideig áll el.


Gyártástechnológiája: [link]


Hármas hsz. voltam...

2013. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!