Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hús nélküli ételek?

Hús nélküli ételek?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk vegetáriánusok, csak holnap nem lesz nyitva a hentes és most néztem, hogy a fagyóba sincs semmi. A bolti fagyasztott húsokat nem szeretjük.

Köszönöm előre is a válaszokat :)



#zöldség #hús nélküli ebéd
2013. jan. 5. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap én tárkonyos burgonyakrémlevest készítettem (kicsit eltértem a recepttől abban, hogy főtt tojással és sajtgaluskával tálaltam, mi nagyon szeretjük a főtt tojást). A második nudli volt és különböző ízesítésű gombócok (kakaós, lekváros és pudingos).
2013. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Párom nem rajong a főtt tojásért, se a galuska félékért. És nem szereti a gombóc féléket sem :/

Nagyon eltérő ízlésünk van...

2013. jan. 5. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Írd le, mi van otthon, s kitaláljuk, mit lehet belőle készíteni.

A mindmegette.hu oldalt is megnézheted.

A receptkeresőben fel lehet sorolni, mi legyen benne, kizárni azt, ami nem. S ha kell még tovább is lehet szűkíteni. Néha nem ad eredményt, de nekem már sokszor segített így.

2013. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

tojásleves krumplistészta csemegeubival

krumplikrémleves, dejóstészta

paradicsomos káposztafőzelék rántott sajt

rizibizi sajtmártással

zöldséges tészta reszelt sajttal

tojásos lecsó

paradicsomleves, vajaskrumpli zöldséges tojásos fasírozott

tojásos rakottkel reszelt sajttal

kukoricás rizs rántott zeller, kelkáposzta, gomba, karfiol

fhéjas almaleves, rántott camambert, áfonyaszósz, rizs

rizsfelfújt

zöldségleves, krumplilángos tejföllel

tócsni

káposztástészta

mákostészta

sajtos tejfölös tészta

krumplifőzelék tükörtojással

2013. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hús nélkül 3 fogás:

- Zöldségleves, vagy pirított tésztaleves

- Rántott kelkáposzta (vagy karfiol) + rántott sajt + rizi-bizi + fokhagymás-tejfölös mártás

- Nyers krumplit szeletelj vékonyra, zsírozott-lisztezett tepsibe rakd bele, rétegenként sózd, borsozd. Majd önts fel sűrűre kavart palacsinta-tésztával, és forró sütőbe téve, de közepes hőfokon süsd tűpróbáig.

2013. jan. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem is törlöm ezt a kérdést, mert jó dolgokat írtatok és majd később vissza nézem, ha ugyan ilyen helyzetben leszek. Amúgy reggelre meg is álmodtam, h mi lesz :) Zöldborsó főzelék, sült virslivel, amúgy is régen volt már :) Még egyszer köszi mindenkinek :) Mentek a zöld kezek.
2013. jan. 6. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!