Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezekből milyen sütit készíthet...

Ezekből milyen sütit készíthetek: tönkölyliszt, zabkása, méz, kókuszreszelék, tej?

Figyelt kérdés

Írjatok recepteket, esetleg van még itthon: darált dió, pár egész mandula, margarin, fahéj..ezek is lehetnek bele, bár inkább kókuszkrémes sütire vágyom. (Ha nem nagy kérés ne ilyen kalóriabombát írjatok.) Épp fogyózom, csak közben kezdő "szakács" is vagyok és nem tudok még olyan tuti jó recepteket.

Köszi előre is, aki ír annak zöldkéz :)


2013. jan. 7. 13:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Ajaj, most látom hogy nem zabkását, hanem zabpelyhet vettem véletlenül. Ezt is bele lehet rakni a sütibe?
2013. jan. 7. 13:10
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jó, kicsit összekeveredtem itt a fogalmakkal, de most utánaolvastam. Jó hogy nem zabkását vettem a blotban :D
2013. jan. 7. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Palacsinta
2013. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Például kevert tészta:

méz

3 tojás

25 dkg tönkölyliszt

1 kiskanál őrölt fahéj

1,5 dl tej

fél kiskanál szódabikarbóna

10 dkg tisztított mandula

25 dkg Rama


A mézet a rámával kikevered, hozzáadod a tojásokat, a tejet, és ehhez jön végül a szódabikarbónás liszt.


Sajnos ez nem kókuszkrémes, de finom :)

2013. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!