Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Belesüthetek a muffin belsejéb...

Belesüthetek a muffin belsejébe egy kanál lekvárt?

Figyelt kérdés
Nem a tésztába keverném bele, hanem belekanalaznám, miután tettem a formába egy kis tésztát. A terveim szerint a belsejében maradna és ettől nem lenne olyan száraz.
2009. aug. 27. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
persze : D
2009. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csokikrémmel probáltam, nagyon finom volt csak kifolyt belöle egy kicsit!

De azért probáld meg, ha kifolyik akkor sincs semmi :)

2009. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De ezek a sima lekvárok,dzsemek kifolynak belőle :) Anyu mindig sütés álló lekvárral csinálja, vagdos pici kockákat,és akkor nem folyik ki.
2009. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbáltam sima lekvárral, de az teljesen szétfolyt. Viszont pudinggal isteni!
2009. aug. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
16%
Muffin az nem egy kutya?
2009. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pudinggal tényleg jo? Milyen izú pudinggal? És nem folyik az ki? Hiszen magában is folyik az! :)
2009. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én csokikockát szoktam sütés előtt belenyomni a közepébe, forrón isteni finom, mikor még a csoki is olvadt benne , de hidegen is jó :)

22l

2009. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi rendszeresen teszünk bele egy kanál lekvárt, és még sose folyt szét, nagyon finom lesz tőle :)
2009. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Főzős pudinggal szoktam csinálni úgy, hogy egy kicsit kevesebb tejet teszek bele, és jó sűrű lesz. Csokissal, karamellással próbáltam eddig, mindkettő nagyon finom volt! Legközelebb vaníliásat csinálok.
2009. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!