Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha más formába rakom, akkor...

Ha más formába rakom, akkor is ugyanannyi ideig kell sütnöm?

Figyelt kérdés

Nézzétek el nekem, kezdő háziasszony vagyok, ezta süteményt készítettem el: [link]


Muffin formába raktam, fagyasztott erdei gyümölcsöket tettem a közepére (arra is került tészta), ugyanúgy, 25-30 percig süssem? Szilikon a forma.


2013. jan. 9. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell olyan sokáig, de tűpróbával tudod ellenőrizni, hogy még folyékony e a tészta vagy már jó.
2013. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 25 -30 perc nagyon is reális, pont tegnap sütöttem én is muffint, alul egy kis tészta, bele lekvár, felül is egy kis tészta, és így is kellet a 25 perc.

nem tudom, hogya gyömölcsöt fagyosan vagy kiengedve, lecsöpögtetve tetted-e bele, de mindenképpen számíts min 25 percre. a szilikon pedig még jobban visszafogja a sütést, tehát , lehet, hogy pár perccel több is kell.

ha szépen feljött, akkor egy középsőt villával szúrj meg, és ha nem ragad rá tészta, akkor kb már jó.

a tűpróba csalós itt, mert a nyersen is simán, nyom nélkül átszalad.

2013. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pontosan 25 percig sütöttem, kicsit féltem, hogy a gyümölcs eláztatja (nem olvadt ki teljesen), de szerencsére nem történt baleset. Köszönöm a segítséget! :)
2013. jan. 9. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!