Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nemrég ettem tonhalat, mit...

Nemrég ettem tonhalat, mit szóltok ehez?

Figyelt kérdés

[link]


kicsit ilyesztö.. most olvastam, hogy a tonhal nagyon egészséges sok benne a fehérje meg az omega 3, és most meg rátaláltam erre..? igaz ez?


2013. jan. 9. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet benne igazság. Manapság mindennek utána kell nézni, hogy egyes ételek miket tartalmaznak.
2013. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egészségedre váljék! :)


Minden tengeri élőlényben van higany. Kis mennyiségben.

De emberre nem veszélyes.

Meg nem tud az ember annyit elfogyasztani belőlük, hogy az bármi bajt is okozzon.

Én is szívesen fogyasztok tonhalat és más tengeri élőlényt.

Finomak és egészségesek.


Ott vannak például az Olaszok, a Görögök, a Horvátok, stb ország.

Sok halat és más egyéb tenger gyümölcsét esznek és mégis egészségesek, sokáig élnek.

2013. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

"Nemrég ettem tonhalat"


[link]


Amúgy a tonhal egészséges hiába hőzöngenek a "brit kutatók" :D meg a többi - legalábbis a hamburgert meg a többi szennyet nem múlja felül, sőt.


Eddig is rengetegen ettek tonhalat - és még csak el se híztak tőle. Tipikus baromsághír.

2013. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én fémérzékeny vagyok.Tonhaltól semmi bajom nem volt még.Valóban egészséges.Azt viszont tudni kell,hogy az olyajoshal konzervek sokat fogyasztva köszvényt okoznak.És az is igaz,hogy kagylót nem tudok enni,mert azonnal begörcsölök és orvost kell hívni ,higanymérgezési tünetek enyhítésére.

Igen,minden tengeri dolognak nagy a higanytartalma,de viszont kell is,a normál működéshez.

2013. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Nézd meg a cikkíró hölgy bemutatkozását: "Bionom hatóanyag elemző mesterkozmetikus vagyok."


A nő sehol sem tanult, maga olvasott utána a hülyeségeinek.

2013. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

antalvali egy idióta szvsz. Meg az is, aki hallgat rá :D


A tonhal fini, váljék egészségedre! Én is imádom!

2013. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

A tonhal is megdöglött volna, ha annyi higany lenne benne.


Ó, ezek a hírek... már mindenre ráhúzzák, hogy káros. Majd figyeljétek, pár éven belül előállnak valami mesterséges táplálékkal, hogy csak az a jó, csak az az egészséges, csak azt együk.

2013. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én gigantikus mennyiségű tonhalat eszek. Külföldön élek, egyedül, 22 éves vagyok, nem tudok főzni, szóval tonhalas szendvicset eszek, tonhalassalátákat meg csak úgy tonhalat... Én is pont most olvastam a cikket. Gondoltam utánaolvasok mennyire nagyon egészséges is leszek én ettől a sok tonhaltól, erre ezt találtam. De ettől még nem fogom kidobni a finom tonhalsalátámat. Pedig én szeretem AntalValit
2013. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!